Mollers Omega 3 Natur olej 250 ml

16.90

Norský rybí tuk Möller ‚s 250ml je rybí tuk bez príchute vyrobený priamo v Norsku. Möller ‚s rybí tuk je vyrobený z tresčej pečene najvyššej kvality s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín.

Pravý norský rybí tuk se 160 ročnou tradiciou

Už od roku 1854 je norský rybí tuk Möller ‚s najvýznamnejším a najpopulárnejším tukom z tresčej pečene v regione severských zemí. Möller ‚s tuk z tresčej pečene je získaný z volne žijúcich norských arktických tresiek lovených v oblastech Lofoten a Vesterålen na severe Norska. Pre zachovanie najvyššej kvality aj po expedicií sa rybí tuk Möller ‚s  plní do tradičných sklenených fliaš.

Unikátna kombinácia živín

Möller ‚s tuk z tresčej pečene je unikátna kombinácia prírodných omega-3 esenciálnych mastných kyselín z rýb a vitamínov D, A a E. Tieto živiny sú dôležité pre optimálny vývoj a udržanie zdravia človeka. Vďaka ich prínosu pre zdravie, norské zdravotné úrady doporučujú denný príjem rybieho tuku pre každého dospelého a pre deti už od 4-teho týždňa veku.

 Omega-3 pomáhá udržať zdravie

Möller ‚s rybí tuk je bohatým prírodným zdrojom omega-3 esenciálnych mastných kyselín. Vďaka nemu získate v prirodzene nekoncentrovanej ľahko vstrebatelnej triglyceridovej forme 1,2 g omega-3 v dennej doporučenej dávke, čo je viac ako ponúka väčšina omega 3 produktov na trhu. Omega 3 esenciálne mastné kyseliny majú vedecky potvrdený pozitivny vplyv na srdce, krvný obeh a mozog.

DHA pre optimálny vývoj

Möller ‚s tuk z tresčej pečene je prirodzene bohatý na dôležitú omega-3 mastnú kyselinu DHA. Je dokázané, že DHA je dôležitá pre optimálny vývoj funkcie mozgu, zraku a nervového systému.

 Vitamin D, A a E

Pečeň arktických tresiek má obzvlášť vysokú koncentráciu vitamínov D. Vitamín D stimuluje vstrebávanie vápníka v tele, čo napomáha stavbe silných kostí. Vitamín A hrá hlavnú úlohu v procese videnia a je zodpovedný za správnu funkciu imunitného systému. Vitamin E pôsobí ako antioxidant.

Katalógové číslo: 7070866021412 Kategórie: ,