Najtelo Kremelina Diatomaceous Earth 200 g
5.95€
Prečo názov dar fosilnych rozsievok?
Toto meno používame rozlišenie našej kremeliny od ostatných druhov kremeliny dostupných na trhu. Amorfná diatomická zemina z našich zdrojov je mletá až kým nedosiahe jemnost múky. Táto ,,múka,, je mletá z škrupín fosilných (skamenených) rozsievok. Žiadne dve kremeliny nie sú rovnaké. Naša kremelina pochádza zo skemenených mušlí Melosira Preicelanica, ktoré žili iba v exrémne čerstvej a čistej vode.
Prečo je práve tento typ rozsievok taký vzácny?
Škrupinka týchto rozsievok sa skladá z amorfního oxidu křemičitého. Tvar a tvrdosť skrupiniek ovplynujú kvalitu kremeliny.
Tvrdosť skrupinky zabranuje rozpusteniu sa v tekutine. Malé dierky na stenách škrupiniek umožnujú absorbciu vlhkosti. Koniec koncom naša křemelina môže byť pouzita aj jako protihrudkujuca latka.


Cornito Cestoviny fusilli bezlepkové 200g
NAJTELO Zemiakové vločky 200g
Najtelo múčna zmes na hrachovo-cícerové placky 250g
Schär Penne cestoviny bezgluténové rúrky 250 g
Schär Fusilli cestoviny bezgluténové vretená 250 g
Extrudo Crispins tyčka syr 60g
Farmilion BIO Spirulina riasa 300 tabliet - 150g
Najtelo Arašidové maslo Crunchy 1kg
Serafin Lipa - tinktúra z pupeňov 50 ml 







