Serafínkov DETSKÝ SIRUP

15.75

Sme veľmi nadšení, že vám po niekoľkomesačnom vývoji môžeme predstaviť exkluzívny výrobok našej firmy: Serafínkov detský sirup.

Tento sirup, ďaleko viac ako iné výrobky našej spoločnosti, prechádzal zložitým vývojom. Vývoj bol zameraný nielen na jeho účinnosť, ale aj na chuť.

Chuť sirupu

Všetci vieme, ako je ťažké našich najmenších prehovoriť, aby užívali nejaký liek či bylinný prípravok, ak im nechutí. Špinavé, poprskané tričká a oblečenie mamičiek určite zažil každý z nás.

Chuť sme ladili dlho. Našimi požiadavkami nebolo len to, aby deťom sirup chutil, ale tiež aby neobsahoval cukor, ktorý sám o sebe zaťažuje funkcie pečene, čriev a imunitného systému.

Čakankový sirup – výhodou čakankového sirupu, ktorý v našom výrobku nájdete je to, že obsahuje inulín. Inulín je polysacharid, ktorý sa v črevách správa ako prírodné prebiotikum, a okrem iného tak pozitívne pôsobí na náš imunitný systém.

Ďalšou látkou, ktorá sirupu dáva skvelú chuť je xylitol. Xylitol je sladidlo, ktoré je prirodzene prítomné v ovocí a všeobecne v prírode. Hovorí sa mu tiež brezový cukor. Nezaťažuje náš tráviaci trakt ani imunitný systém.

Poslednou látkou, ktorá vylaďuje chuť je jablčný koncentrát, čo sú vlastne rozomleté jabĺčka.

Image 1

A čo účinky?

Impulzom pre vývoj detského sirupu boli neustále sťažnosti mamičiek na to, že ich deti trpia chronickými ochoreniami, nádchami, zahlienením. V škôlke či v škole zvládnu byť jeden – dva týždne a potom sú týždeň doma chorí, a tak sa to celé nekonečne opakuje dookola.

Exkluzívny prípravok Serafínkov detský sirup silne pôsobí na podporu imunitného systému, dýchacieho traktu, pečene, čriev a celého tráviaceho traktu. Obsahuje veľmi účinné látky z bylín, ovocia a najmä z medicinálnych húb.

Betaglukány

Hlavnou zložkou medicinálnych húb sú veľmi kvalitné betaglukány. Betaglukány sú prírodné polysacharidy, ktoré okrem iného zvyšujú počet a kvalitu bielych krviniek. Prostredníctvom kvalitných bielych krviniek môže organizmus lepšie bojovať proti vírusom, baktériám, rôznym toxínom, zápalom a plesniam. Medicinálne huby sú jeden z mála prírodných prostriedkov, ktorý dokáže veľmi účinne pôsobiť proti toxickým plesniam v organizme. Betaglukány vedia znižovať alergické reakcie, zlepšovať funkcie pečene a čriev. Celkovo podporujú prirodzenú imunitu tela.

Ďalej v Serafínkovom detskom sirupe nájdete:

Silný extrakt zo Skorocelu kopijovitého v BIO kvalite. Skorocel veľmi dobre pôsobí na pľúca a horné cesty dýchacie. Uvoľňuje zahlienenie, zlepšuje vykašliavanie, pôsobí proti zápalom obličiek, močového ústrojenstva, žalúdka i čriev.

Silný extrakt z Echinaey – je to základná bylina na celkovú podporu funkcie imunitného systému.

Silný extrakt z Camu-Camu – najprirodzenejší zdroj vitamínu C. Toto exotické ovocie sa považuje za superpotravinu s najvyšším obsahom prírodného vitamínu C, teda vitamínu, ktorý spoločne s prirodzene obsiahnutými flavonoidmi skvelo pôsobia na imunitný systém, na dobrú funkciu obličiek, ciev, mozgu, kĺbov i tráviaceho traktu a obsiahnutý vitamín C je veľmi dobre vstrebateľný.

Ako Serafínkov detský sirup vyrábame?

Sirup je vyrobený ako silný prírodný extrakt – koncentrát, a to špeciálnou patentovanou metódou, ktorá zaisťuje vysoký obsah účinných látok a zároveň aj lahodnú chuť vďaka obsahu jablčného koncentrátu.

SERAFINKOV detský sirup je bez chemickej konzervácie, cukru, prídavných látok a dochucovadiel. Iba pasterizované!

Image 2

Kedy sirup užívať? Na čo pôsobí?

Detský Serafínkov sirup sa odporúča:

· Prevencia, posilnenie imunity pred zimou či ťažším obdobím

· Pred detským očkovaním aj po ňom ako ochrana proti jeho vedľajším účinkom

· Zápaly priedušiek aj pľúc. U akútnej fázy je možná kombinácia s antibiotikami

· Chronickej nádchy a prechladnutia

· Podpora pečene po mononukleóze či iných chorobách pečene

· Podpora imunity

· Tráviace problémy

· Afty

· Bradavice, molusky

· Bakteriálne infekcie

· Zápaly dutín

· Zápaly slizníc čriev a tráviaceho traktu

· Veľké psychické vypätie

· Veľké športové výkony

Kto ho môže užívať

Serafínkov detský sirup je určený pre všetky deti od veku jedného roka. Na obale aj v príbalovom letáku potom nájdete presné dávkovanie. Je možné ho kombinovať aj s antibiotikami, ale v zníženej dávke. Sirup je tiež možné kombinovať s inými bylinnými čajmi Serafin alebo s tinktúrami Serafin.

Bonus

Vypočuli sme vás a k sirupu sme do balenia pridali špeciálny prídavné kvapkadlo, ktoré si môžete nasadiť do hrdla fľaše pre zlepšenie dávkovania.

Po otvorení balenia dávajte pozor! Určite tam nájdete prekvapenie pre vašich najmenších! Nádherné tetovanie s anjelikom Serafínkom, ochrancom detí.
Tešíme sa na vaše skúsenosti a názory. Píšte nám na: info@serafinbyliny.sk alebo pridajte recenziu priamo k produktu.

Katalógové číslo: 8595634811051 Kategórie: , ,